Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Czy Ruchy Narodowe obłażą Czerwone Pająki (?)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chamy” zastąpią „Żydy” przy korycie i wszystko zostanie „po staremu” zwłaszcza dla grabionych systemem przywiślańskim Obywateli, którym szykowane już są podatki według „modelu szwedzkiego”…

Gorące, najczęściej bezwąse, lecz buzujące - nie znajdującym ujścia, w przyzwoity sposób - testosteronem Głowy, które – z tego powodu – a nie doczytawszy szkicu „Ruch Narodowy w łapskach „Chamów z Natolina” (?)” rzuciły się na wyżej podpisanego Starca, Konserwatystę z hormonalnymi, a więc zakrywającymi oczy na rzeczywistość pretensjami o dyfamię Pana Roberta Winnickiego i Jego – formującą Marsze Niepodległości – Organizację, która podobno nazywa się Ruch Narodowy.
 
 
Wobec tego uprzedzam – już na wstępie – iż Pana Winnickiego nie znam, więc na temat Osoby nie znanej Konserwatyście się nie wypowiadam, tym bardziej nie znam Ruchu Narodowego (jeżeli taka Organizacja faktycznie istnieje), lecz uznaję Prawo każdej Osoby ludzkiej do demonstrowania Swoich przekonań, a Marsz ku uczczeniu rocznicy 11. Listopada 1918 uznaję za godny, choć obecność na niej niektórych Osób uważam za manipulację systemu przywiślańskiego, planującego kolejną tragifarsę narodową, pod kryptonimem operacyjnym: Magdalenka_Bis.
 
 
Jednocześnie uznaję decyzję nie wzięcia w Marszu udziału niektórych, poważnych Osób – o nieposzlakowanej Karcie Niepodległościowej – za objaw protestu i dezaprobaty, przeciwko knowaniom „Chamów z Natolina”, a także za ostrzeżenie przed kolejną manipulacją systemu przywiślańskiego, gdzie „Chamy” i „Żydy” w jednym stoją domu
 
 
Ruchy Narodowe (tu czytać dokładnie i z łapkami na kołdrze :-) to – dla Konserwatysty, nie będącego „na bieżąco” w sprawach Młodzianków – określenie zbiorcze, opisujące Młodzież Patriotyczną, organizującą się – jak najbardziej słusznie – w proteście, przeciwko nadużyciom systemu przywiślańskiego. (Złośliwe, typowe dla Starców z zaparciem… konserwatywnym, wytłuszczenia: MStS)
 
Także, wyjaśniwszy Gorącym od… myślenia patriotycznego Głowom, Co Konserwatysta rozumie przez określenie: Ruchy Narodowe, przystępuję do meritum, czyli uprzytomnieniu owym Młodziankom, iż stanowią „smakowity kąsek” do połknięcia przez narodowych komunistów, którzy – wykorzystując Ich niedoświadczenie polityczne i słabą znajomość historii współczesnej (po to taka edukacja) poprzez niektóre portale internetowe próbują ukierunkować Ich w stronę narodowego-komunizmu, celem wykreowania „zaplecza”, które pomoże im odzyskać, utracone w 1968 roku - przez rozkaz z Moskwy „uciszenia” Moczara, - wpływy i władzę.
 
Aby nie być zbyt rozwlekłym, pokażę poniżej konkretny schemat działania, który – dzięki rozwojowi techniki – łatwo jest przejrzeć i określić mocodawców tego narodowo-komunistycznego procederu, przed którym ponownie przestrzegam.
 
Konkretnym przykładem jest działalność narodowców najbardziej narodowych ze wszystkich, ukrywających się pod witryną http://myslnarodowa.wordpress.com, którą polecam, jako rozszyfrowaną już placówkę „Chamów z Natolina”.
 
 
Charakterystycznym objawem agenturalności, jest próba umożliwienia ich identyfikacji personalnej, poprzez brak możliwości kontaktu z redakcją, który – bardzo wiarygodnie dla przedszkolaków – uzasadniają „koniecznością ukrywania się przed siłami represyjnymi III RP” :-)
 
Powyższa „zastawka” jest o tyle śmieszna, że nawet Mój Sąsiad, Informatyk, bez trudu ponamierzał ich adresy IP oraz ruch, jaki generują w Necie, a co dopiero „siły represyjne III RP”, które dysponują najlepszym sprzętem, już nie wspominając że pułkownik ABW jest prezesem NASK :-)
 
 
A więc, z analizy ruchu internetowego, wychodzącego między innymi z myslnarodowa.wordpress.com oraz innych sztuczek informatycznych, których nie mam najmniejszego zamiaru ujawniać publicznie, a które pozwalają na identyfikację ruchu do innych portali, etc. wynika, iż odbywa się on z komputerami kojarzonymi z ulicą Czerską... :-)
 
Dodatkowo, pobieżna analiza tekstów PP Niklota i p.e.1984 (tak, posiadamy takie programiki :-) wykazała, że ich teksty pisze jedna i ta sama Osoba, w wieku mocno dojrzałym (albo zużytym), pamiętająca nie tylko słowa Dziadka, który był Osobą dorosłą w dniu zamordowania prezydenta Gabriela Narutowicza, ale także doskonale władającą starą, komunistyczną retoryką z lat 1968/70, polegającą na dyskredytacji „wroga ideologicznego” inwektywami ad Persona: głupi, mało inteligentny, etc.
 
Na dodatek wcale nie kryjącą się ze swoimi ateistycznymi poglądami „po co Plakom Kościół w polityce”, Eugenicznymi: „(np. cała otoczka ekonomiczna polityki demograficznej) - należy bezwzględnie stosować centralne planowanie".
 
 
Kolejne przykłady to: "musi gwarantować określony poziom zaspokojenia potrzeb każdego Polaka" – czyli czysta bolszewia oraz "dobro narodu jako całości, a nie - schlebianie egoizmowi jednostki - musi być w znacznej mierze socjalistyczny" – czyli turańszczyzna koszarowa (każdemu jego michę :-), etc. etc., etc.
 
Niklot/p.e.1984 posiada jednocześnie, typowe dla bolszewickiej, czerwonej arystokracji niskie i pogardliwe mniemanie o Polakach „Wielu Polaków to głupcy i prostacy kupujący największe durnoty”.
 
 
Na dodatek, ów Osobnik „łazi” na Mną po wszelkich Portalach, gdzie teksty podlegają ocenie Czytelników i „wali pałę” bez czytania (wiadomość sprawdzona na nE: 1* w niecałą minutę po ukazaniu się 6 stron A4 tekstu), używając później takiej argumentacji: „Pana tekst na nowym ekranie ma kiepskie oceny” :-) (ten dupek naprawdę chyba myśli, że jego prymitywne sztuczki są tak skomplikowane :-)
 
Podstawowym wyznacznikiem takich, komunistycznych „narodowców” jest żydożerstwo, które nie osłabło w nich o 1968 roku, a które tak usprawiedliwiają: „Głównym wrogiem jest żydowski okupant. Innymi wrogami są jego sługusy pod różnymi szyldami. Konserwatywnymi, katolickimi, niby-narodowymi również. Durnie to jeszcze co innego. Durnie-sługusy żydowskich okupantów jeszcze insza inszość”.
 
Powyższe pokazuje, że głównym przeciwnikiem tych „narodowców i arcy-patriotów” są „Żydy z Puław(skiej)” oraz Katoliccy Konserwatyści  (stąd inwektywy pod Moim adresem) oraz Narodowcy, którzy nie odeszli od Katolickiej Nauki Społecznej i nie ulegają szczuciu na Bliźniego. Reszta Obywateli – ta nie podzielająca entuzjazmu dla ateistycznego i eugenicznego narodowego-bolszewizmu – to „durnie i sługusy”…
 
 
Paradoksem – lecz bardzo smakowitym - tej żydożerności, jest okoliczność kojarzenia ruchu internetowego autora tej „myśli politycznej” z ulicą Czerską (że użyję takiego skrótu myślowego), co obnaża następujący mechanizm działania propagandowego: „Chamy z Natolina” najęły sobie – dla zmylenia tropów - Osobnika, który porzucił B*ga Izraela i stał się komunistą, (o czym pisałem już w poprzednich szkicach) na usługach Czerskiej, a który za „wziątki” napisze każdą podłość, byle nie wydała się Jego tożsamość (może nawet sam L.M., który zawsze pisze pod pseudonimami i boi się zidentyfikowania?). Mechanizm ten „przećwiczyłem” już w przeszłości, gdy „tuzy” GW oferowały teksty „za Kasę” dla Mojego, prawicowego miesięcznika Now@ on-line, byleby „anonimowo”. Oczywiście, tym... nie „dałem” :-)
 
 
Oczywiście, nie mam zamiaru „iść dalej tym tropem” i pozwolić na rozszyfrowanie metod i sposobów Konserwatystów na identyfikowanie takich Osobników w Internecie, ani odpowiadać więcej na żadne inwektywy tej Osoby, która dziwnym trafem tolerowana jest jedynie już na prawica.net, który nie życzy sobie Moich szkiców {właśnie zostałem zablokowany na amen :-) 17.12. godzina 23:56}. Osoba ta „udziela się” na portalach nE i Naszeblogi.pl, jako Niklot, p.e.1984, vortex, przed czym przestrzegam dyżurnych Webmasterów. Takie „osobowości” – zawsze anonimowe - będą się mnożyć i udawać opinię publiczną…
 
Jestem tej Osobie nawet wdzięczny za dowodne ukazanie sposobu myślenia i poglądów narodowej-bolszewii, abym mógł na przykładzie Jej tekstów (jak grzecznie nazwę ten zbiór inwektyw pod Moim adresem oraz wszystkiego, co Katolickie, Tradycyjne a więc Konserwatywne i anty-komunistyzne), ostrzec nowopowstające Ruchy Narodowe, a zwłaszcza Młodzież w Nich uczestniczącą, przed anty-narodowym, anty-Polskim, ateistycznym i eugenicznym wpływem Osób, które oficjalnie tytułują się Polakami, Patriotami i Narodowcami.
 
Na koniec dej części rozważań przypomnę tej Osobie, która "kaca leczę sokiem z ogórków kiszonych"(co akurat Mnie, Abstynenta mało obchodzi), że nie ma co u swoich mocodawców liczyć na jakiekolwiek względy, poza dzisiejszym jurgieltem, przypominając słowa Fryca Wielkiego, iż „wprawdzie można posługiwać się kanaliami, ale w żadnym razie nie wolno się z nimi spoufalać”. 
 
 
Z inwektyw, jakie miotają „Chamy z Natolina”, czyli stalinowcy-zamordyści i narodowi-komuniści, wynika bardzo ważna i cenna informacja, iż najbardziej obawiają się, że Ruchy Narodowe pójdą za Polską Myślą Zachodnią podjętą przez Jana Ludwika Popławskiego, najwybitniejszego twórcę Myśli Narodowej, którego jedynie przedwczesna śmierć „skazała” na częściowe zapomnienie, zwłaszcza w cieniu Romana Dmowskiego.
 
 
Oprócz powrotu, błądzącej po manowcach eNDecji (odstraszający jest przykład Mecenasa) narodowi-komuniści obawiają się, iż Ruchy Narodowe podejmą na serio przesłanie Katolickiej Nauki Społecznej i zamiast odgradzać się ciasnym nacjonalizmem od przeważającej części Obywateli, rozpoczną Ich asymilowanie w kierunku – zarzuconej już częściowo, niestety! – Polskości, Tradycji, Wiary i Miłości Bliźniego (wykluczającej rasizm), która „zlaicyzowana” została do pojęcia Tolerancji (zwłaszcza wobec pederastów).
 
aśnie, owa zdolność do asymilacji cywilizacyjnej Polskich Ruchów Narodowych, których wynikiem była symbioza współżycia zrzeszeń w Rzeczypospolitej, jest i była powodem, dla którego układ Magdalenki_Prime obejmuje zmowę partii politycznych systemu przywiślańskiego o niedopuszczeniu do odrodzenia się „trumny Dmowskiego” (Rozumianej, jako Popławskiego).
 
 
Ponieważ dynamiki procesów w zrzeszeniach nie da się do końca opanować, a komuna zaobserwowała wzrastające „ciśnienie” Ruchów Narodowych, próbuje sterować Je w stronę ciasnego nacjonalizmu oraz „żydożerności”, pokazując w ten sposób kierunek, w jakim – ich zdaniem – powinny się rozwijać, aby utrzymać przy władzy system przywiślański i jego koterie.
 
Dlaczego akurat kierunek na „bij Żyda u władzy”? Dlatego, iż system doskonale potrafi liczyć i przewidywać, a z ich rachunków wynika (tu dziękuję Moim Kolegom, jeszcze z piaskownicy, którzy pomimo „piastowania wysokich stanowisk” w aparacie nie zatracili poczucia przyzwoitości), że w ten sposób Ruchy Narodowe pozostaną zmarginalizowane (np. poprzez zrozumiałą niechęć Obywateli do używanego, przez formacje II RP symbolu swastyki!), a gdyby rachuba ta okazała się błędna – wyniesie do władzy inną koterię, ale tego samego systemu.
 
Tak więc – według tego scenariusza, zakładającego „powołanie” do władzy kolejnego po Władysławie Gomułce "Przywódcy", spełniającego kryteria: „Urodził się w rodzinie …, pielęgnującej tradycje patriotyczne”… a wykazującego prawicowe i nacjonalistyczne odchylenie"… „Chamy znów” zastąpią „Żydy” przy korycie i … po krótkiej, acz krwawej „walce buldogów pod dywanem” wszystko zostanie „po staremu”, zwłaszcza dla grabionych systemem przywiślańskim Obywateli, którym szykowane już są podatki według „modelu szwedzkiego”… (zanotowano tam nawet „stopę opodatkowania” wynoszącą 102% uzyskanych dochodów - od pisarki Astrid Lindgren).
 
 
Na koniec, wyrażam nadzieję, iż powyższe ostrzeżenia, wraz z tymi, które umieściłem w poprzednim szkicu, zostaną właściwie odebrane i zrozumiane, a przyczynią się do uchronienia nowopowstających Ruchów Narodowych przed infiltracją i indoktrynacją przez narodowych-komunistów, widzących w nich tylko „drabinę” mającą – po raz kolejny - wynieść ich do władzy.
 
Ceterum censeo Conventum esse delendum
 

 

robert.winnicki@mw.org.pl


Szanowny Panie,
przesyłam Panu link, gdzie może Pan, a także MW pobrać traktat polityczny, który - mam nadzieję - wzbogaci Pański Ruch Narodowy o wizję Rzeczypospolitej jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, czyli Katolickiej Nauki Społecznej:

http://ekotrendy.com/...

jeżeli jest taka potrzeba, mogę też wygłaszać w Warszawie prelekcje - do 3 godzin - o wartościach etycznych Cywilizacji Łacińskiej, wzorem tych z KUL 
http://marekstefanszmidt.nowyekran.net/post/81619,metamorfoza-czy-upadek
z należytym poważaniem
Marek Stefan Szmidt

KOMENTARZE

 • Rzeczywiście linkowana strona podaje adresy popieranych stron ''narodowych''
  http://patriotyczna.listastron.pl/
  które mają z Czerską wspólne uważanie, że Polaków trzeba wysłać do obrony Izraela, poza tym wszystko ich różni. Ale jakie to ''Chamy''?
  Może chamy w tym sensie, że nie rozumieją na czym stoi polska tożsamość, a ona stoi na katolickim nakazie nie popierania wojen napastniczych i ''prewencyjnych''.

  Ale do Pana mam to, że chwalił Pan masonów za składanie kwiatów na grobach powstańców, co ociepla ich wizerunek. Tymczasem masoneria to nasz wróg, bo jest wrogiem Kościoła, który nas konstytuuje. Masoneria doprowadziła Polskę do głębokiego pęknięcia po linii prawdy, co skutkuje dzisiejszym chaosem światopoglądowym.
 • @circ 18:30:58
  Szanowna Pani,
  jeżeli Pani złoży kwiaty w tych miejscach, to też Panią pochwalę
  :-)
  pozdrawiam
  dziękując za brak przeklejek
  :-)
  MStS
 • @Marek.Lipski 18:32:08
  Szanowny Panie,
  nawzajem: Wszystkiego Dobrego
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • Katolicki RN nurtu Winnickiego
  http://www.ruchwolnosci.org/index.php/2012/12/robert-winnicki-katolicyzm-spoleczny-w-zyciu-publicznym-a-ksztaltowanie-mlodego-pokolenia/
 • @Marek Kajdas 19:25:35
  Szanowny Panie Marku,
  dziękuję za użyteczny link :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 18:33:32
  dziękując za brak przeklejek//

  Rzeczywiście lepiej czytać czwarty garnitur mędrców, byle oryginalnie wypocony.
 • @circ 20:10:36
  tak jest, dlatego polecam Pani Talmudystów :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Kajdas 19:25:35
  robert.winnicki@mw.org.pl

  Szanowny Panie,
  przesyłam Panu link, gdzie może Pan, a także MW pobrać traktat polityczny, który - mam nadzieję - wzbogaci Pański Ruch Narodowy o wizję Rzeczypospolitej jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskie, czyli Katolickiej Nauki Społecznej:

  http://ekotrendy.com/...

  jeżeli jest taka potrzeba, mogę też wygłaszać w Warszawie prelekcje - do 3 godzin - o wartościach etycznych Cywilizacji Łacińskiej, wzorem tych z KUL
  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/81619,metamorfoza-czy-upadek
  z należytym poważaniem
  Marek Stefan Szmidt
 • *****
  Panie Marku ten człowiek, o którym pan pisze udziela się również na innych portalach narodowych, ja go na innych zignorowałem, tam jest taka możliwość, niestety na prawicy.net jestem czasem zmuszony czytać jego komunistyczne narodowo socjalistyczne wynurzenia w komentarzach pod felietonami...

  Pozdrawiam.
 • @Marek Stefan Szmidt 18:33:32
  Znamy juz takich co składali wieńce, leżeli plackiem w kościele, by potem, gdy na Jego plecach wyjechali, pluc na te Wartości. Nie wierze w czyste intencje jakiegokolwiek tajnego stowarzyszenia. Circ ma rację. Nie wierzę także w Monarchię, bo niestety ten system jest jeszcze bardziej oddalony od kontroli społecznej niż komuna. Zaś Monarchia to także ludzie ze swoimi słabościami, grzechami itd, itd, itd. Widac to najlepiej w Anglii. Szkoda pieniędzy na utrzymywanie Monarchii
 • @Paweł Tonderski 20:38:42
  Szanowny Panie Pawle,
  pomiędzy państwem etyki Cywilizacji Łacińskiej a bolszewią jest taka różnica, że w Rzeczypospolitej Osoba ta ma prawo do głoszenia swoich, choćby najbardziej surrealistycznych poglądów, natomiast w Jej komunie, takie Osoby jak Ja są likwidowane fizycznie.

  Ale, nic nie jest na próżno, jest radosna nowina, bo Pan ten przyjął mnie do swojego Narodu, pisząc, iż ma dowody, że jestem Żydem!

  Także otwieram butelkę wody mineralnej i świętuje, bo teraz to kariera przede mną otwarta... :-)

  pozdrawiam Pana serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 21:04:25
  Szanowny Panie,
  widzę, że Pan także nie doczytuje Moich szkiców.
  Konserwatyści proponują Monarchię, ale tylko taką, która nie utrzymuje się z podatków grabionych Obywatelom
  Tak więc likwidacji ulegną Urzędy Skarbowe i wszelkie podatki
  :-)
  życząc więcej dociekliwości
  pozdrawiam
  MStS
 • @Ranger 21:25:04
  to pijemy, koszerną wodę mineralną, za Takie powodzenie :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 21:24:30
  to w takim razie w jaki sposób państwo będzie realizowac swoje misje wzgledem narodu? skoro nie będzie podatków? Podejrzewam że jest to niestety jakiś tragiczny populizm, prowadzący do jeszcze większego rozwarstwienia społecznego i chyba absolutnego juz niewolnictwa.
  P.S. to prawda, że czytając pana artykuły emocje czasami sięgają zenitu i każą pisac od razu:-)
 • Gratuluję Panu wytropienia tego komuszka.
  Ja się tam bardzo może nie znam, ale obawiam się ,że takie osobniki nie koniecznie pracują za jurgielt dla Czerskiej, ale naprawdę wierzą w te swoje obsesje.
  Robić swoje i nie przejmować się totalniakami.
  Pozdrawiam przedświątecznie.
 • @Jan Paweł 21:52:02
  Szanowny Panie,
  proponuję, aby poczytał Pan w spokoju, w przerwie świątecznej http://ekotrendy.com/Student.pdf

  Kandydat Konserwatystów na Króla, to Wettin, który swoim majątkiem osobistym - m.innymi Dresdner Bank - będzie mógł spłacić całe zadłużenie III RP, no i sfinansować inne "sprawy"
  czy to tragiczny populizm, czy chłodna kalkulacja Dziadków Konserwatystów?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 22:19:19
  a co w zamian? Bo jak wiemy, kiedyś Niemcy skorzystali z Planu Marshalla i... stracili państwowośc. Podobno juz nie sa państwem a jedna wielką korporacją, zwykłym przdsiębiorstwem (kiedys opisywał to artykuł na NE). Nasze długi były zaciągane bez zgody Narodu Polskiego, więc de facto są problemem pożyczajcego. Nie wiem jak Pan, ale ja nie zamierzam sprzedawac swojej suwerenności...
 • Panie Marku,
  moja intuicja znowu okazała się przydatna,tym tekstem,nie tylko znokautował Pan swoich adwersarzy,ale przekonał do siebie masę mądrych i uczciwych ludzi,którym autentycznie zależy na dobru tego kraju.Pozdrawiam.Oby tak dalej.
 • @Marek Stefan Szmidt 22:19:19
  "The House of Wettin was a dynasty of German counts" - wiki

  Wy chcecie Niemca na polski tron ściągnąć czyli Polskę definitywnie
  pod Szwabów poddać a ludzie wolno myślący panu przytakują. Już raz
  na ten rod daliśmy się nabrać. Jeżeli ktoś historii nie pamięta to może przypomnę jegomości pijaka króla Augusta III Sasa. Tak... to ten z tych
  Wettinow. Na pewno wszystkich zainteresuje iż król ten pod osłona
  ponad 30 tys żołnierzy Moskali przejął władze od legalnie wybranego
  i panującego Polaka króla Leszczyńskiego. Na ratunek oblężonemu
  w Gdańsku królowi polskiemu próbowali przyjść z pomocą Francuzi
  lecz siła Moskali i jednostek szwabskich była za duża aby króla uratować.
  Króla Sasa zatwierdzono na sejmie tkzw. pacyfikacyjnym w 1736 roku.
  (pacyfikacyjny- fajna nazwa sejmu opanowanego przez Moskali i szwabów nieprawdaż?)

  Po śmierci tego jegomościa poseł należący do naszej rodziny wyraźnie
  i obrazowo w sejmie ukazał co o tym jegomościu myśli powtarzając
  apel z 22 maja 1733 Sejmu konwokacyjnego "NIGDY WIĘCEJ
  CUDZOZIEMCÓW". Nie trzeba nikomu przypominać ze to Sas był
  nieszczęściem który rozłożył nasza Najjaśniejszą Rzeczypospolita!

  A teraz retoryczne pytanie: i to pan mówi ze chce dobra dla Polski?

  http://www.artgreco.pl/grafika/ad%B9browa%20400.jpg
 • LEKARSTWO dla POLSKI
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/12/17/prezent-do-przemyslenia-od-korneliusza/

  Po ktorej STOISZ stronie , zapytaj Siebie !
 • Autor.
  Une te czerwone pająki, mendy czy jak je zwal, wchodzą wszędzie taki mają rozkaz i zwyczaj. Wyznają dewizę: my som za a nawet przeciw, by zachować stan posiadania i by nic się nie zmieniło. Mądry tekst zrozumie a głupi? Za artykuł 5+ Pzdr!
 • @Stara Baba 02:24:12
  Stara Babo... BARDZO PIĘKNIE TO WYCIĄGNĘŁAŚ. Bo ludzie znowu dają się nabierac na jakies "basniowe"... bajki. Obawaim się że Monarchiści widząc co się dzieje, chcą zdyskredytowac Ruch Narodowy by wsadzic zaś nam Polakom niemieckiego króla. A swoja drogą, czy nie wydaje Ci się to chore że na tym chorym świecie są ludzie którzy moga kupic całe kraje?!
 • @Kula Lis 62 08:17:27
  Kula Lis, nie daj się nabierac, wg mnie jest to jakaś manipuacja. Która polega na tym że bierze się jako bazę, tą obrzydliwą komunę na warsztat, bo ludzie to kupią i na tej bazie wciska się swoje. Poczytaj sobie Starą Babę, jak to mądrze opisuje
 • @Jan Paweł 08:23:28
  Pan MStS jest żaden "kiepski" i wie po co bozia rozum dała.
  Rady i spostrzeżenia które przytacza w większości są bardzo mądre i trafne.
  Jednak na takie mądrości trzeba także uważać gdyż za zasłoną mogą się zmory czaić. To tak jak z aplikacją na kartę kredytową. Zanim podpiszesz
  rozejrzyj się czy gdzieś małym druczkiem czegoś nie napisano gdyż tam właśnie leży pies pogrzebany. Tak jest i w tym przypadku.
 • @Bibrus 23:54:08
  Szanowny Panie,
  dziękuję za miłe słowa, zwłaszcza o Osobach, którym zależy na powrocie do Normalności, ale o żadnym nokaucie Konserwatysta, wzór - ewangelicznej wręcz - łagodności i dobroci serca nawet nie pomyślał :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Stara Baba 02:24:12
  Szanowny Panie,
  popatrz Pan na problem handlowo: Wettin spłaci wszelkie długi i zniesie podatki utrzymujące Władzę wykonawczą.
  To jest właśnie warunek, aby otrzymać Koronę.
  http://www.katharinen-kirche.de/bilderdiv/glasfenster/opp-fenster-30.jpg
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/POL_COA_Szeliga.svg/448px-POL_COA_Szeliga.svg.png
 • @Kula Lis 62 08:17:27
  Szanowny Panie,
  dziękuję za dobrą ocenę tekstu i za jego zrozumienie
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @prawi co wiec 22:14:47
  Szanowny Panie,
  też podejrzewam patologię, ale żeby zaraz Żyd-Antysemita?
  chociaż, po praniu mózgu na Czerskiej...
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Korneliusz 04:30:31
  Szanowny Panie,
  dziękuję za doskonały cytat:
  "wystapic do Szanujacego Prawo SPOLECZENSTWA Szwajcarii, Luksemburga o Ujawnienie SUMY DEPOZYTOW BANKOWYCH obywateli RP i ich ilosci (tylko os. fizyczne)"
  otóż To
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 08:30:25
  MNie się nie da nabrać, za stary jestem, tu ja i autor mamy rację. Tak było, jest i będzie dopóki tych pająków obojętnie jaką barwę przyjmą nie rozdepczemy, bo to ich być albo nie być. Pzdr!
 • @Skanderbeg 10:41:22
  Szanowny Panie,
  od "marginalnych grupek" się zaczyna.
  Słusznie Pan zauważył, iż Mecenas nie ma poparcia, więc mu budują...

  Konserwatyzm etyczny (nie Bartyzelowy i nie Wielomskiego) jest słaby. OK. ale np. z portalu prawica.net usunięto wszystkie moje teksty po 1.11.2012 a Mnie zabanowano :-)
  Znaczy słaby, ale się boją :-)
  Zresztą Konserwatyzm etyczny to czysta Idea Zachodnia Popławskiego i wspólny fundament z ND, jakim jest Konstytucja 3 (5) Maja
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. dziękuje za linki :-)
 • @Skanderbeg 10:49:27
  Adam Doboszyński był zakochany w rozwiązaniach gospodarczych Benito Mussoliniego
  Socjalizm w każdej postaci: hitleryzm, faszyzm, różowy, szwecki, z ludzką twarzą, czy kryptokomunizm - stara się z całych swoich sił ukryć pod szyldem "RUCH NARODOWY" lub "RUCH PATRIOTYCZNY" - o tym MUSIMY cały czas pamietać!!

  Pozdrawiam
 • Szanowny Panie Marku Stanisławie Schmidt
  niestety nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie, co Polska, Polacy bedą musiały dac za to, że pan Witten wykupi nasze długi i odciąży nas z podatków na administrację? Bo nie uważam że ktos bezinteresownie wyłoży tak wieką kasę, by ratowac jakiś kraj. Jak przypuszczam, zostanie zlikwidowana administracja państwowa. A jak w takim razie bedzie fukncjonowało to nasze państwo? Rozumiem że są obecnie przerosty w administracji, ale chyba likwidacja administracji wiąże się de facto z likwidacją państwa. Czy w takim razie Polska też ma byc już potem tylko jedną wieką korporacją pana Wittena z reginalnymi zarządcami i policją która przejmie funckcje administracyjne i fiskalne?
  Obiecuję że - tak jak Pan sugerował - przeczytam wskazany artykuł i doczytam te, przerwane pod wpływem emocji.
  Natomiast, wydaje mi się że postawione wyżej pytania mają znaczenie zasadnicze.
 • @Jan Paweł 11:52:00
  przepraszam ze zniekształcenie nazwiska. Piasłem z pamięci.
 • @vortex 12:21:30
  Mam nadzieję że Polscy już zdążyli sie przekonac, że te wszystkie herby, którymi tak ochoczo obnoszą się niektórzy, już dawno zdewaluowały się i obecnie nic juz nie znaczą. Wiemy że dawne Polskie Herby zostały poprzejmowane w różnych okolicznościach więc już dzisiaj niestety nie są wiarygodne. A poza tym to czasy juz tak bardzo się zmieniły, że nijak ta Monarchia nie przystaje do rzeczywistości. CAŁY (albo prawie cały) MAJATEK POLSKI ZBUDOWALI POLACY: OD ROBOTNIKA PO INŻYNIERA I NIKT NIE MA PRAWA DO PRZEJMOWANIA TEGO MAJĄTKU KTÓRY W NIEJAKO W TESTAMENCIE PRZEKAZALI NAM POLAKOM, CI KTÓRZY GO WYTWORZYLI. Przekazali nam równierz zdobycze socjalne o które przelewli krew a które teraz ktoś bluźnirczo wyśmiewa nazywając to komunistycznym socjalizmem. 8-godzinny dzien pracy, wypoczynek, masowe budownictwo mieszkaniowe, porządna edukacja itd, itd, itd to jest komunistyczny socjalizm. Wolnością zaś jest zapieprzanie od świtu do nocy za głodowe pensje i przy kasie hipermarketów w pampersach
 • @vortex 12:21:30
  Słuszna uwaga. Całkowicie się z panem zgadzam. Tylko nam jakiegoś Wittena potrzeba, pieprzonego szwaba, któremu korona mu się marzy!!! Niech zrobi to u siebie w szwabolandii i tam sobie rządzi na tronie.
 • @Marek Stefan Szmidt 09:37:16
  Powiem panu coś jeszcze. Teraz premierem w Polsce jest niejaki Donald Tusk. Ja się pytam co to jest za imię i nazwisko? Czy to jest rasowy Polak? Albo ten Witten, to też polskie nazwisko? Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!!!!
 • @vortex 12:56:13
  Każdy komentator powinien wyciągać wnioski z czytanych tutaj tekstów. Jeżeli tak się nie dzieje, to wniosek nasuwa się jeden. Jest podatny na manipulacje. Należy pamiętać o tym, o czym wspomniała "Stara Baba"- sedno zawiera się w zdaniach pisanych małym druczkiem.
 • @Jan Paweł 12:39:42
  Właśnie, nawet Bul Komorowski miał swój herb i się go szybko pozbył.
 • @Adam syn Brunona 13:08:35
  Niestety tak todziaj wygląda. Na tych co nie uznają tych herbów (poprzejmowanych) mówi się Chamy.
 • Autor...
  chciałoby sie prafrazowac Wielkich Polskich Klasyków: "Polacy nie gęsi... swoją WIELKĄ, BOGATĄ KULTURĘ MAJĄ".
  Szanowny Panie, nie da się wcisnąc niemieckiej (ani żadnej innej obcej) kultury temu Narodowi. Trochę się wiec dziwię, bo Pan znając chyba Polską Historię, lekcewarzy to jakby...
  POLACY NIE GĘSI...
 • Przypomina mi się pranie muzgu w FMW w latach 86-88
  http://www.fmw.org.pl/
  Podobne teksty MIchnik Wałęsa jest cacy reszta Gwiazdy Walentynowicz to rozrabiacze z pod ciemnej gwiazdy .Takie same teksty dużo się nie zmieniło.Sama manipulacja o RN.
  Słuchajcie tego Pana tak jak ja wtedy słuchałem że Wałęsa jest cacy nasz chłop .Wskazali nam tych złych wiadomo kogo cały kk (komitet krajowy) który wałęsa potem olał nikt z KK prawie nie był przy okrągłym stole.

  Miło że gospodarza boli jak Komorowskiego i Kaczyńskiego ten RN.
  Antysemityzm wam jest potrzebny do oznaczania wroga ludu.
 • @Skanderbeg 13:28:55
  No własnie... Polska Myśl Narodowa, która jest wynikiem tego całego Bogatego Historycznego Doświadczenia. I dzisiaj już jesteśmy (albo powinniśmy byc) mądrzejsi niż dawniej. Więc korzystajmy z tej bogatej Poslkiej Myśli Narodowej
 • @zwykły człowiek 13:31:42
  wlaśnie, ta podejrzana manipulacja Ruchem Narodowym, jakby chodziło o przejecie zwolenników Ruchu.
  Polacy na słowo komuna, lecą jak byk na płachtę i o to chyba chodzi w tych artykułach.
 • @Skanderbeg 13:28:55
  Szanowny Kolego. Masz rację, tylko że w tzw międzyczasie (od czasów gdzie herby miały swoją wartośc) Rzeczpospolita miała to szczęscie że były czasy inż Kwiatkowskiego a potem Gomółki (z jego m.in "Tysiącem Szkół na Tysiąclecie Państwa Polskiego) i czasy Gierka. Poska i przede wszystkim My Polscy zyskaliśmy taki potencjał gospodarczy (dający ten pożadany kapitał obrotowy) który uniezależniał Nas Polaków od ludzi z kapitałem, herbami itd, itd, a mógł byc tą BAZĄ POWSZECHNEGO DOBROBYTU. Bo chyba o to chodzi w ogólnym rozrachunku istnienia każdego państwa?
  Wracając do Monarchii wracamy do czasów uniezależnienia Nas Polaków tym razem od herbu i kapitału. żegnajcie marzenia o tej dającej powszechny dobrobyt Społecznej Gospodarce Rynkowej, którą juz powoli wprowadzał Gierek... Nie wiem czy jakikolwiek kapitalista a pan Wetten z całą pewnością takim jest, pozwoli na rozwój w Polsce klasy średniej, tej wyrosłej właśnie na Społecznej Gospodarce Rynkowej z milionowymi dochodami rocznymi. Na razie jak widac, to ten Wolno Rynkowy kapitalizm tępi tą polską klasę średnią i nie dopuszcza do takich jej dochodów
 • @Skanderbeg 11:47:38
  Szanowny Panie,
  Konserwatyzm etyczny udostępnia swój dorobek polityczny i Myśl Państwową wszystkim organizacjom Patriotycznym.
  Co owe organizacje t takim "prezentem" uczynią - Ich sprawa.
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @thot 11:49:13
  Szanowny Panie,
  właśnie!
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 11:52:00
  Szanowny Panie,
  oczywiście, Pańskie pytanie jest zasadne i ważne, lecz nigdzie nie zobowiązywałem się do udzielania natychmiastowych odpowiedzi
  :-)
  pozdrawiam
  MStS
 • @Jan Paweł 11:57:05
  nic się strasznego nie stało :-)
 • @Adam syn Brunona 12:51:30
  tak chory, tak głupi i tak żartuje, że Pana stąd wywala :-)
  adios companiero (towarzyszu)
  :-)
 • @Jan Paweł 13:22:21
  a Pan znowu nerwowo :-)
 • @Skanderbeg 13:24:01
  Szanowny Panie,
  nie kwestionuję, że "przeczytali", ale badania wykazały, że tylko 5% potrafi zrozumieć...
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @zwykły człowiek 13:31:42
  ojej, jak boli
  :-)
 • @Skanderbeg 13:52:23
  Szanowny Panie,
  Pan pisze o konserwatyzmie klasycznym, zachowawczym, a nie o Konserwatyzmie etycznym, mającym z ND wspólny fundament Konstytucji 3(5) Maja.
  Polecam Panu, na przerwę świąteczną lekturę http://ekotrendy.com/Student.pdf
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 12:39:42
  Szanowny Panie,
  Pan jest straszliwie socjal-demokratyczny, ale proszę się nie obawiać Rzeczypospolitej, w której Pańskie poglądy są szanowane
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Skanderbeg 14:31:15
  Szanowny Panie,
  "programy informacyjne" produkują fachowcy od ogłupiania pozostałych 95%
  :-)
 • @Skanderbeg 14:33:00
  wszystkie argumenty za i przeciw znajdzie Pan pod podanym linkiem
  pzdr
  :-)
 • @p.e.1984 18:19:53
  ile to czasu, nasz dzielny inaczej anonim musiał poświecić na swoja akcję :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 20:18:13
  Wyzywając narodowców od komunistów nie różni sie Pan niczym od tych którzy nazywają nas faszystami.W zasadzie pańskie artykuły nie różnią niczym od tych z krytyki politycznej i wypowiedzi rzecznika ONR (nie wiem z jakiej paki) Mariana Kowalskiego, który twierdzi że Polska w ramach gościnnosci kazdemu powinna otworzyć drzwi(to znaczy żydom)"bo każdy może być polakiem". W pewnym okresie historii mielismy już ten dylemat, a jak się ta owa gościnność w 1795 i 1926 zakończyła to wszyscy wiemy - tak że Polska jest dziś tylko na mapie.Zrzeszeniem to sobie moze Pan nazywać Stany Zjednoczone a nie kraj zamieszkiwany prawie w 100% przez konkretną narodowość - Polaków z własną historią,kulturą i tradycją siegająca ponad 1000 lat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31