Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Cud Noworoczny, czyli przeżegnanie (się) Bezbożnicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani ta, oświadczyła publicznie, że teraz ma już dosyć! (typowa babska histeria, wywołana spojrzeniem w lustro przed zdjęciem okularów) i … „nadszedł czas się przeżegnać”.

Od pewnego czasu, na nowym Ekranie usiłuje prześladować  Moje poglądy oraz skromną – nad wyraz i niepozorną -  Osobę zawzięta księgowa, wyciągnięta - dosłownie, o czym poniżej - z lamusa historii i ekonomii marksizmu i leninizmu, serwowanego „współczesności” pod postacią lemingmizmu narodowego.

Lemingmizm narodowy, to ideologia odgrzana z konserw, pozostawionych przez niezapomniane Wieczorowe Uniwersytety Marsizmu-leninizmu, zwane skrótowo WUMLami, służącymi za potrawkę ideologiczną dla kolejnej farsy ustrojowej, którą – dla utrudnienia zdekonspirowania źródła  leaksu przez upublicznienie kryptonimu operacyjnego - nazywam Magdalenką_Bis.
 
Cechami tego starego pasztetu ideologicznego (zalatującego wszędobylskim za czasów PRL, dodatkiem do „wszystkiego”, czyli Krylem), adekwatnym zresztą do wieku i aparycji promującej go Autorki, jest znany z końcówki lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia Antysemityzm neo-moczarowski, który ujawnił się z początkiem sierpnia 2012 roku i rozpoczął „karierę” od – zwykłego dla tej „formacji ideologicznej” – szukania Żyda we „wszystkim co się rusza”, a nawet już dawno Zmarło.
 
 
Cel tej operacji, ujawnionej dzięki Przyzwoitości, jaką cechują się Moi dawni Koledzy z….,  opisałem w szkicach: Ruch Narodowy w łapskach „Chamów z Natolina” (?) oraz Czy Ruchy Narodowe obłażą Czerwone Pająki (?), do których odsyłam po szczegółowe wyjaśnienia, sam zajmując się – pokrótce – niespodziewaną skruchą okazaną przez Osobę, dotychczas Mnie prześladującą, a której pierwowzór odnajduję w dickensowskim A Christmas Carol”, ze zrozumiałym dla zawziętej marksistki pominięciem Świąt Bożego Narodzenia, których nie obchodzi, więc uderzyła w skruchę przed komunistycznym świętem dziadka Mroza.
 
 
Kiedy uderzyła w ową skruchę, to Jej sprawa grunt, że się - oficjalnie i na Swoim podwóreczku idologicznym – przeżegnała.
 
Cóż się stało, tego nie wiem, fakt jest za to taki, że Pani ta - po serii histerycznych donosów o Mojej „zdradzie narodowej”, „agenturalności syjonistycznej” (brzmi znajomo? prosto w WUML), a nawet zajadłemu oddawaniu się alfonstwu oraz wy-miotaniu innych „zwrotów stylistycznych”, którymi miała nadzieję Mnie obrazić – oświadczyła publicznie, że teraz ma już dosyć! (typowa babska histeria, wywołana spojrzeniem w lustro przed zdjęciem okularów) i … „nadszedł czas się przeżegnać”.
 
 
Nie jestem – przyznam szczerze – skonsternowany tym, niespodziewanym, okazaniem skruchy, gdyż – jako Katolik – wierzę w Dobro drzemiące na dnie każdej Duszy, która jest przecież „wynikiem” Aktu Stworzenia, a nie „wyewoluowała” np. z krętka bladego, o co zresztą – przyznam też ze skruchą – podejrzewam co głośniejszego obrońcę czystości rasy…, a zwłaszcza już obnażającego "podstępne" Żydostwo Ojca Świętego Jana Pawła II, czy Benedykta XVI
 
 
Skoro wiec, nawet Taka Osoba zdecydowała oficjalnie się przeżegnać - co napawa otuchą i nadzieją - to i Mnie nie wypada być gorszym i proszę Szanowną Panią (okazującą organiczny wstręt do Żydowskiego Miltonizmu, Hayekizmu, czy Friedmannizmu i to pomimo ...... Takiego nazwiska panieńskiego), o przyjęcie Moich najszczerszych przeprosin za wszystkie uszczypliwości, jakie wyrwały się spod Mojej klawiatury pod Jej adresem, a zwłaszcza już na samym początku tej niezwykłej znajomości, gdy wziąłem Ją (O! Piękna i Długowieczna!) za napalonego rasowo pederastę, pokroju Röhma, czy Himmlera (celowo użyłem powyżej słowa pederasta, aby nie obrazić, poprzez skojarzenie z nazistami, naszych kochanych, swojskich, odwiecznych, pra-słowiańskich i staro-polskich gejów :-)
 
 
Pocieszającym factum jest - dla Konserwatysty, - że z komuną musi być naprawdę nie najlepiej, a wręcz tragicznie, skoro zmuszona jest po sięgnięcie do Takich rezerw kadrowych,wprost z WUML-owskiej zamrażarki :-)
 
 
Do Siego Roku 2013, Narodowy Aniele Strurzu … i nie martw się, nie ujawnię Twojego Nazwiska, gdyż nie jesteś tego warta… :-)))))
 
Autor oświadcza, że - wbrew wszelkim pozorom - wszystkie Postaci i ilustracje, występujące w powyższym sci-fi, oprócz Karola Dickensa oraz Ötzi’ego, są fikcyjne i jakiekolwiek skojarzenie z Osobami jeszcze żyjącymi,  lub żywymi trupami, jakie serwuje plazma a zwłaszcza pomimo porannego podobieństwa niektórych Dam do Ötzi’ego - jest całkowicie przypadkowe, nieuzasadnione i przez Autora nie zamierzone…
Autor nie odpowiada także za złudzenia optyczne, wywołane u Czytelników pracami graficznymi, powstałymi przy pomocy Photo-Shopa.
 
Ceterum censeo Conventum esse delendum
 

KOMENTARZE

 • @Ranger 15:23:04
  Szanowny Panie,
  Konserwatysta nie zdradza Nazwisk, czy pseudonimów, ale np. Julek Tuwim tak się wyrażał o takich Paniach:
  "I ty za młodu nie dorżnięta
  Megiero, co masz taki tupet,
  że szczujesz na mnie swe szczenięta;" cytat za http://kamilmonko.blox.pl/2010/11/Julian-Tuwim-czyli-zdolny-ale-niegrzeczny.html
  co stanowi adekwatną wizytówkę ........ ......................... :-)
  pozdrawiam humorystycznie
  MStS
 • ...
  Stosujesz pan tanie zagrywki . Mnie to nie przekonuje .
 • @kowal 17:06:28
  Szanowny Panie,
  Rozumiem, że bardziej przekonywujące były dla Pana zapewnienia, pewnych Osób, że jestem alfonsem syjonizmu. N'est-il pas?

  Konserwatysta to nie Olek K., który pragnie "zadowolić wszystkich", ale
  proszę uprzejmie o zaprezentowanie "drogiej rozrywki" z "wyższej półki"...
  chętnie się pobawię
  :-)
  życzę Do Siego Roku
  MStS
 • @
  ...panie szmit ...drugie zdjęcie obrzydliwe...nie rób pan gojowiska na swoim blogu...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 20:47:12
  ..errata ..trzecie zdjęcie >dziadek mróz< no i miało pisać gnojowiska, a nie gojowiska ...
 • @trybeus 20:49:38
  Szanowny Panie,
  to fotomontaż - sam używam Photo-Shopa, więc wpierw przeanalizowałem ową grafikę.
  Zamieniono naturalna pozycję nóg Modela, ale nie usunięto wszystkich nienaturalnych cieni.

  Jak wiadomo, obraz dostarczony przez oczy analizuje i wyciąga z niego wnioski zespół neuronów za to odpowiedzialny, a indywidualny dla każdej Osoby ludzkiej :-)

  http://www.eioba.org/files/user15571/a169724/neker.jpg

  Także, wypada Mi dopisać, w końcówce, zaraz za Ötzi’m, że:

  "Autor nie odpowiada także za złudzenia optyczne, wywołane u Czytelników pracami graficznymi, powstałymi przy pomocy Photo-Shopa"

  pozdrawiam sylwestrowo, a więc - jak to u Mnie - bezalkoholowo
  MStS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31