Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Jak ślepy rozpętał Pierwszą Wojnę o „nowy Ekran”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naturalny protest światłej końcówki Organizmu Najbardziej Narodowego, reprezentowanego na nE przez zwarty Zespół Binarnych Inaczej…

Na samym początku zaznaczam, iż mało tego, że tekst poniższy ukazuje się w dziale „Rozrywka”, to jeszcze – całkiem serio – oczekuję potężnego Dementi szanownej Redakcji w związku z zawartymi w nim nieścisłościami i oczywistymi pomówieniami.

 
W głowie Konserwatysty aż huczy od pogłosek, iż reakcja Właściciela nE, Pana Ryszarda Opary, skierowana przeciwko Osobom naruszającym nie tylko najświętszy Regulamin i Jego równie najświętsze Paragrafy, lecz także zasady kulturalnego (sic!) współżycia w Blogosferze, wywołana została – nolens volens– przez publikowane na nE urojenia Ślepego Inwalidy z zaparciem, konserwatywnym.
 
W tym miejscu, gwoli ustalenia okoliczności przestępstwa donoszę, iż podły ten i bezczelnie leniwy dziadyga, którego postępowa Netykieta każe – pod rygorami sądowymi, pachnącymi brzydko nieświeżymi pasiakami i starym siennikiem (o podłym żarciu już nie wspominając) – nazywać Niepełnosprawnym, mało że żyje na koszt Społeczeństwa, które go łaskawie toleruje (jego, dziadygi składki ubezpieczeniowe dawno już utonęły w koniecznych, przecie i minimalnych kosztach budowy drewnianych, walących się szop, w których mieszczą się biura ZUS), to okrada na dodatek Społeczeństwo pobierając astronomiczną rentę w kwocie 6000000 złotych miesięcznie, którą trwoni po aptekach na środki wywołujące maligny ustrojowe, zaśmiecające Blogosferę i psujące dobry humor samej szpicy końcówki Awangardy Klasy Robotniczej.
 
Urojenia osobnicze, powyżej wskazane, - mogące służyć za kanwę niejednej, bo sklonowanej, Pracy Doktorskiej - wywołały słuszny i naturalny protest światłego zakończenia Organizmu Najbardziej Narodowego, reprezentowanego na nE przez zwarty Zespół Binarnych Inaczej (zagubili Się, Najprawdziwiej Narodowo i pozostały Im tylko 1-ki).
 
W głowie Konserwatysty dalej huczy od pogłosek, iż to właśnie dziełem Ohydnego Ślepca jest sprowokowanie Tych, którzy jego podłymi urojeniami o Wolności i potędze Rzeczypospolitej zmuszeni zostali do wyartykułowania – z robotniczym trudem i brudnymi, awangardowo pazurami - nielicznych z dostępnych Im dźwięków, zapisanych w ledwo używanej przezeń mowie wiązanej (tak zwanej: wiązance), a którą Pan Ryszard Opara uznał – O! Zgrozo! – za pretekst do ograniczenia Wolności Wy-miotów, na Swoim portalu.
 
Aby naprawić Zło, które zakradło się na łamy „nowego Ekranu” z przyczyny nikczemnych knowań Ślepca Naciągacza (doskonałego - w swym założeniu - systemu opieki zdrowotnej) apeluję - oprócz przywrócenia wszystkich Praw do Wolności Wy-miotów, jako jedynej dostępnej kulturowo (w tym miejscu przypominam dyrektywy unijne przeciwko wykluczeniom) formuły porozumiewania się z wrogim klasowo i ideologicznie otoczeniem  – o usunięcie domniemanego sprawcy całej, opisanej powyżej Niesprawiedliwości Społecznej z nE, w trybie natychmiastowym i nieodwołalnym…

Ceterum censeo Conventum esse delendum

KOMENTARZE

 • Zespołowi Binarnych Inaczej
  składam podziękowania za obdarzenie Mnie jedynym argumentem, jaki posiadają, czyli Jedynką.
  Gratuluje też czujności klasowej, którą muszę jednak zganić za opieszałość, gdyż ujawniła się dopiero przy 9-tej odsłonie
  :-)
  Też Was Kocham
  :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Marek Stefan Szmidt 13:12:46
  Niestety, to nie ja dałam jedynkę.
 • @circonstance 13:17:29
  Szanowna Pani,
  wszystko można jeszcze naprawić
  zapraszam serdecznie
  :-)
  MStS
 • @Marek.Lipski 13:57:16
  Szanowny Panie,
  Konserwatysta, którego od niemieckiej chadecji różni całkowity brak wiary w socjalizm, nie oczekuje poklasku, lecz formowania się Elit Intelektualnych, którym przypomina wzorce cywilizacyjne.

  Konserwatywna Ewolucja zaś, jest metodą na odsunięcie "systemu przywiślańskiego" z Ziem zrabowanych Rzeczypospolitej.

  Pozdrawiam równie serdecznie
  MStS
 • @Ciri 13:53:08
  Szanowna Pani,
  dziękuję, ale nie zasłużyłem
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
 • @night rat 14:14:57
  Szanowny Panie,
  raczej podejrzewam desant Masonów, zachęconych bezkarnością Ślepaka w krzewieniu destrukcji...
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Ciri 00:26:20
  Szanowna Pani,
  już od podstawówki nękałem Nauczycieli języka polskiego tworzeniem neologizmów :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31