Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Wizja Państwa: Używki (2)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stała obecność dilerów narkotykowych w prawie każdej szkole, gdzie „pod czujnym okiem” policji nabyć można wszelkie, zakazane Używki.

Najwięcej, na procederze reglamentacji zyskuje zawsze państwo, czerpiące dochody z Monopolu spirytusowego i tytoniowego, a jak duża może być to skala finansowa - i to bez względu na panujący ustrój polityczny, - najlepiej obrazuje sytuacja w Cesarstwie Rosyjskim, gdzie – w XVIII i XIX wieku – 80%, do 90% wpływów gotówkowych Skarbu, pochodziło z akcyzy na alkohol.
 
 
Państwu prawa doskonale znane są te źródła dochodu, które eksploatuje zwalczając prywatną konkurencję domorosłych entuzjastów Księżycówki oraz drobny przemyt alkoholu i papierosów, stanowiący częstokroć – w Regionach przygranicznych, - jedyne źródło utrzymania Obywateli.
 
Jest tajemnicą Poliszynela, że prawdziwy Przemyt, Produkcja i Dystrybucja wszelkiego rodzaju nielegalnych Używek, Broni oraz skradzionych albo wyłudzonych Towarów, etc., etc., włącznie z haniebnym handlem Żywym towarem, który odbywa się nagminnie na ziemiach Rzeczypospolitej, znajduje się w rękach różnorodnych mafii, które mogą bezkarnie funkcjonować, kreując ogromne zyski (głównie dzięki nielegalności towaru, którym obracają), tylko i wyłącznie dzięki opiece rozlicznych - dublujących się w istocie – Służb (każda Opcja polityczna, lub biznesowa posiada swoją), będących na usługach satelitów „gwarantujących” istnienie systemu przywiślańskiego.
 
 
Wszystkie zaś sukcesy, w zwalczaniu przemytu i przestępczości, a czasami nawet liczne i spektakularne aresztowania, dotyczą jedynie drobnej inicjatywy prywatnej, którą system wyłapuje (w slangu przestępczym: pobiera) dla poprawienia statystyk i uspokojenia opinii publicznej, a cała reszta przypadków bywa wynikiem zwykłych nieporozumień biznesowych konkurencyjnych Gangów z frakcji zielonych lub niebieskich, bijących się o jakiś sektor „żerowiska”, jakie urządził sobie na organizmie Rzeczypospolitej system przywiślański.
 
Zresztą,  kwestię Kto - w rozsiadłym na ziemiach Rzeczypospolitej demokratycznym państwie prawa - stoi za domniemanym przestępstwem, wyjaśniają zwykle niezawisłe prokuratury, wypuszczając natychmiast na wolną stopę, wszystkich koncesjonowanych  systemowo, a więc nietykalnych Systemowców, kierując za to - bezwarunkowo - do aresztów śledczych, całą przestępczą Amatorszczyznę.
 
 
Powyższe patologie, można przezwyciężyć – zdaniem Myśli konserwatywnej – jedynie poprzez zlikwidowanie systemu monopoli państwowych oraz zakazów konsumowania czegokolwiek Osobom dorosłym.
 
Używka, dostępna dla przykładu w Aptece, jako lekarstwo np. na choroby nowotworowe, lub zaburzenia psychiczne, a na dodatek po cenach nieatrakcyjnych dla podziemia gospodarczego, przestanie nie tylko być źródłem interesów mafii, ale także towarem modnym i przez to pożądanym kulturowo na zasadzie łamania zakazów i nakazów, które są domeną i przejawem Młodości, od prawieków sprzeciwiającej się regulacjom starszego od niej Pokolenia, na co utyskiwał już  - i to grubo ponad dwa tysiące lat temu - Sokrates, bardzo współcześnie stwierdzając:
 
            "Dzisiejsza młodzież kocha luksus, miewa manie, gardzi autorytetami. Odpowiada rodzicom, zakłada nogę na nogę i tyranizuje nauczycieli".
 
Jednocześnie z uwolnieniem dostępu do Używek, odpadnie pretekst do utrzymywania - z grabieży podatkowej - całych armii funkcjonariuszy publicznych oraz wyposażania ich w najnowocześniejszy sprzęt (Kto zarabia na ich produkcji i dostawie?), czego jedynym, a najbardziej widocznym efektem jest stała obecność dilerów narkotykowych w prawie każdej szkole i na imprezach rozrywkowych oraz w innych, doskonale znanych wszystkim imprezowiczom, rozlicznych miejscach, gdzie pod czujnym okiem policji nabyć można wszelkie, zakazane Używki.
 

Waldemar O. - zaufany człowiek mafii w prokuraturze…

 

Artykuł został usunięty? Na czyj rozkaz?

Ale ślad pozostał... a za publikację tej ilustracji zaraz otrzymam 1*...

Od Kogo?

:-)

Tak więc, Konserwatyzm etyczny sugerować będzie Posłom wyłanianym na Sejm Wielki, takie rozwiązania prawne, aby zlikwidowany został Monopol państwowy oraz uwolniony dostęp do wszelkich Używek, a przez to spróbuje zmniejszyć ich – kreującą popyt – atrakcyjność, a zarazem poważnie zredukować zakres działania Przestępstwa oraz liczebność Służb zwalczających nielegalny obrót, co może dodatnio – zdaniem Myśli konserwatywnej -  wpłynąć na Bezpieczeństwo, w tym i finansowe Rodziny.
 

Ceterum censeo Conventum esse delendum 

KOMENTARZE

 • *
  To jak pan wprowadzi wolność i pozwolenia na handel narkotykami, zniesie pan na tę działalność akcyzy i pozwolenia, a prostytucję zalegalizuje, to mafie znikną, i nie będą czerpać zysków na prostytucji, na handlu, produkcji i sprzedaży narkotyków, a młodzi ludzie nie będą ćpali bo to już nie będzie zakazane?!

  Kiedy wiadomo jest, że człowiek, który jest narkomanem zrobi wszystko, aby dostać kolejną "działkę".

  Niezła wizja praworządnego i konserwatywnego państwa panie Marku.
 • @Paweł Tonderski 15:59:12
  Szanowny Panie Pawle,
  powtarzam już, to co pisałem wczoraj:
  w Moich poprzednich szkicach jest wyraźnie napisane, że Konserwatyzm etyczny dąży do zlikwidowania podatków finansujących Władzę wykonawczą, które osiągnęły poziom 80%.
  Jeżeli w takich warunkach, sprzyjających Rozwojowi i Rodzinie, komuś jeszcze zechce się chlać, lub ćpać, to naprawdę będzie "margines społeczny" i Jego sprawa...
  "Margines społeczny" występuje w każdym Narodzie, gdyż Naród nie jest bytem jednorodnym, chociaż tak Go widzą socjaliści wszelkiej maści, w tym narodowi.

  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 16:13:04
  Przecież zniesienie podatków na obrót i handel alkoholem i papierosami, a zalegalizowanie sprzedaży i produkcji narkotyków oraz zalegalizowanie prostytucji, to moim zdaniem zupełnie dwie odrębne sprawy, które nie powinien pan moim zdaniem ze sobą łączyć.

  Dlatego wcześniej zapytałem się pana o to, ponawiam swoja próbę w takim razie.

  Czy po zalegalizowaniu prostytucji i pozwolenia na produkcję i handel narkotykami w Polsce zniesie pan na te działalności w pana państwie podatki?!
 • @Paweł Tonderski 16:41:06
  Szanowny Panie Pawle,
  z młodzieńczą fantazją widzi Pan sprawy, jak chce :-)
  to dobrze, gdyż widzę Pańska troskę o zbiór zrzeszeń, które stanowią Naród.
  Wśród tych zrzeszeń są jednak, oprócz Osób "porządnych", także: zrzeszenie Pań "zawodowych", zrzeszenie pijaków oraz zrzeszenie narkomanów. Tym Osobom należy podać Alternatywę, do tego co Ich - tak negatywnie - wyróżnia, na przykład Pracę i warunki Rozwoju.
  Natomiast nigdzie nie napisałem, iż Myśl konserwatywna zamierza udzielić zezwolenia, lub prawnej legalizacji prostytucji, ani produkcji i handlu narkotykami.

  Państwo Cywilizacji Łacińskiej nie ma zamiaru karać prostytucji, gdyż jest to zjawisko, z którym nie wygrał żaden system organizacji zrzeszeń. Pod tym względem najlepiej poradził sobie Antyk, w państwach gdzie prostytucja była rytualna i stanowiła metodę uzyskania posagu przez biedne dziewczęta. Ale dozwolona była tylko w świątyniach i przez czas ograniczony. Był to temat fascynujący Bronisława Geremka, który nie zostałby "profesorem", gdyby na tym właśnie temacie nie "zrobił" doktoratu... :-)

  Narkotyki, tylko w aptece i na receptę od .... Psychiatry? Po cenach równowartości jednego piwa za "działkę", co wyeliminuje prowizje mafii (także tej państwowej).

  Państwo etyki Cywilizacji Łacińskiej nie pobiera podatków, a zwłaszcza już z "takich" źródeł.
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. Pan też nie odpowiedział na wczorajsze pytanie: czy w "programie" masonerii jest Coś o kierowaniu się Katolicką Nauką Społeczną, lub etyką Cywilizacji Łacińskiej?
  Nie lubię zagadnień "otwartych", wiec proszę o konkretną odpowiedź
 • @Marek Stefan Szmidt 17:05:25
  Nie wiem, ale z tego co obiło mi się o moje uszy, to raczej nie ( nie ma nic o kierowaniu się Katolickimi Naukami Społecznymi), ale w regularnej masonerii w ich szeregach są katolicy, ale i protestanci, są również w masonerii duchowni, zwłaszcza ci ze szczytów hierarchii kościoła katolickiego.
 • @Marek Stefan Szmidt 17:05:25
  Właśnie mam nadal wątpliwości, jak poprawnie pisać, w przypadku osób uprawiających prostytucję, nieżąd, czy nierząd. :))))))

  Nieżąd od pożądania. :))) A nie od rządu....
 • @Paweł Tonderski 17:45:11
  A dlaczego Pan Paweł Tonderski rości sobie prawa do decydowania o tym co ja będę jadł, pił, czy tez może nawet wąchał lub wciągał. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, żeby szanownemu Panu ktokolwiek, jakiekolwiek prawa w tym zakresie narzucał, albowiem łamią one podstawowe prawe naszej osoby do wolności i decydowaniu o własnym zdrowiu i życiu. Jako jedyną możliwą ingerencję osób trzecich w tych sprawach dopuszczam działania wychowawczo - uświadamiające. Pana stanowisko wynika z pychy własnej, czy czuje w sobie misję do kreowania komuś j na siłę ego rzeczywistości.
 • @zadziwiony 18:49:48
  Chyba pan nie przeczytał uważnie moich komentarzy, w których napisałem, między innym, niech się zaćpa albo zapije na śmierć. :))))
 • @Paweł Tonderski 17:45:11
  Szanowny Panie Pawle,
  najlepiej jest temat ten pomijać
  :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 18:57:23
  To prawda, pozdrawiam.
 • @Paweł Tonderski 17:25:23
  A więc "idąc za ciosem", pytam dalej: masoneria regularna, czyli Wolnomularstwo, do którego należą Katolicy i "same szczyty" hierarchii kościelnej - to "zjawisko" pozytywne, czy negatywne?
  :-)
  Pytam też, czy skoro Konserwatysta kieruje się nakazami Katolickiej Nauki Społecznej, a Ta nie jest w "programie" masonerii, to status Mojej Osoby został wyjaśniony?
  :-) :-)
 • @Marek Stefan Szmidt 19:05:34
  Odpowiedź pierwsza: To jest, moim zdaniem jest to zjawisko niepozytywne, a na drugie: Tak. :)
 • Władza celowo utrzymuje przestępczość...
  .
  ...na pożądanym poziomie zależnym od jej potrzeb.

  Temu służą więzienia w istocie fabryki przestępców, temu służy brak ścigania dealerów narkotykowych, u których każdy może się zaopatrywać a policja nie potrafi ich odnaleźć.

  Społeczeństwo ma szukać pracy, ma mieć długi i ma obawiać się przestępców.

  To wcale nie koniec argumentów, ale niech i ten skrót pokaże, że nie warto babrać się w szczegółach kiedy główna metoda władzy, przyczyna takiego traktowania przestępczości, pozostaje nie wyświetlona.
 • @Multimir 19:40:21
  Szanowny Panie,
  słuszny tok rozumowania, dlatego właśnie Myśl konserwatywna dąży do odsunięcia "państwa prawa" z Ziem zrabowanych Rzeczypospolitej.
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Paweł Tonderski 19:35:02
  Szanowny Panie Pawle,
  a Co, jeżeli się Pan myli?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 20:08:38
  //Jednocześnie z uwolnieniem dostępu do Używek, odpadnie pretekst do utrzymywania - z grabieży podatkowej - całych armii funkcjonariuszy publicznych oraz wyposażania ich w najnowocześniejszy sprzęt //

  Armie funkcjonariuszy i tak będą, bo system je produkuje przeciwko narodowi.
  Chodzi o to, jak władzę przymusić do praworządności, a policję do uczciwej pracy.

  Po legalizacji narkotyków, można zalegalizować morderstwa i gwałty, ale funkcjonariuszy nie ubędzie.

  Masoni to bardzo głupia część społeczeństwa. Ich pomysły pochodzą z samego piekła.
 • @circonstance 09:53:23
  "Masoni to bardzo głupia część społeczeństwa. Ich pomysły pochodzą z samego piekła"
  dokładnie
  :-)
  Konserwatysta nie zamierza przymuszać Nikogo do Czegokolwiek, a zwłaszcza już do praworządności, czy uczciwej pracy.

  Państwo, które produkuje armie funkcjonariuszy przeciwko Narodowi - musi odejść.
  A nieuczciwie pracujący Policjant - wrócić na... rolę :-)

  pozdrawiam Panią serdecznie
  MStS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31