Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Bezpieczeństwo Zdrowia: Trująca Żywność

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Schemat ten nie jest dziełem przypadku, lecz może służyć jako jeden z elementów zamierzonej depopulacji Mieszkańców ziem Rzeczypospolitej.

Bezpieczeństwo zdrowia Obywateli, polega – zdaniem Myśli konserwatywnej, - także na takich czynnikach, jak jakość żywności dopuszczanej do obrotu towarowego, a która w systemie wzajemnych zależności gospodarczych, jakie występują nagminnie w przywiślańskim państwie prawa, ociera się o granice Oszustwa, gdyż jak inaczej określić To wszystko, co - doprawione „do smaku” solą drogową - znajduje się w produkowanej i oferowanej w sklepach, tak zwanej „kiełbasie” i innych produktach, zanurzonych w – udającym dym - barwniku i zwanych „wędlinami”.
 
 
Problem fałszowania wyrobów spożywczych jest tak stary jak socjalizm i jego niechlubne plany pięcioletnie, fatalna organizacja Pracy i kombinacje, czemu dała wyraz niegdysiejsza Karuzela, publikując rysunek satyryczny, komentujący premierę filmu „Nóż w wodzie” (1962), na którym pani Ekspedientka sklepu mięsnego kroi kiełbasę, z której wypływa kropla wody.
 
50 lat później Konsument, o którego interes i ochronę, toczy nieustanne boje państwo prawa może tylko pomarzyć o jakości Tamtej, „dociążonej” tylko czystą wodą Wędliny, której zapach i smak, jak wszelkie wspomnienia z dzieciństwa, nikną powoli w mroku głębin czasu, grzebiących świat, który już nie powróci.
 
 
Nagminne fałszerstwo produktów spożywczych, mające negatywny wpływ na bezpieczeństwo zdrowia Obywateli, poprzez – dla przykładu - nienaturalne sposoby konserwacji wędlin (chemia, zamiast prawdziwego wędzenia dymem i suszenia), jest powodem powstawania wielu chorób nie tylko przewlekłych, ale i bardzo kosztownych w leczeniu, podobnie jak dodawanie wszelkiego rodzaju ”tanich wypełniaczy”, z których najbardziej złowrogim wydaje się być masowo produkowana na świecie soja, posiadająca właściwości powodujące bezpłodność u Mężczyzn (z powodu zawartego w niej Estrogenu), a także – poprzez niekontrolowane i nie-docelowe spożycie – wywołująca choroby przewlekłe, typu: kamica nerkowa (poprzez zawarte w soi szczawiany), kardiomiopatia przerostowa (także u Mężczyzn - HCM), a także hamując działanie leków, stosowanych przy terapii raka piersi, etc., etc.
 
 
Tak wielkiego ryzyka zachorowań nie byłoby, gdyby nie istniały normy i przepisy, czyli święty Graal państwa prawa, zezwalające na produkcję i dystrybucję szkodliwej dla zdrowia żywności, która - zdaniem Myśli konserwatywnej – dla tego jest tak złej jakości, iż musi być „tania”. Jak inaczej, bowiem  „wyżywić” źle opłacaną, żyjącą na skraju Ubóstwa, większość Obywateli?
 
 
Z powyższego, rysuje się zadziwiający schemat zasady funkcjonowania systemu przywiślańskiego: z jednej strony dbającego o niski poziom wynagrodzeń („nadpodaż” na rynku pracy, powiększana celowo poprzez działania państwa prawa oraz zalew „magistrów od wszystkiego”), czym generuje dodatkowy „przychód” gospodarce nomenklaturowej; z drugiej zaś przyzwolenie na czerpanie zysków z produkcji i dystrybucji szkodliwej dla bezpieczeństwa zdrowia żywności, jako jedynie dostępnej  gospodarstwom o niskim budżecie, czyli przeciętnej, polskiej Rodzinie. Czy schemat ten jest dziełem przypadku, czy też służyć może jako jeden z elementów zamierzonej depopulacji Mieszkańców ziem Rzeczypospolitej, pozostawiam do rozstrzygnięcia Czytelnikowi.
 
 
Celowo użyłem, w akapicie powyżej słowa „zasady”, gdyż bez jej funkcjonowania niemożliwa byłaby skala tego procederu, a zwłaszcza już dystrybucja, gdyż naturalnym odruchem Właścicieli sklepów, w warunkach cywilizowanych, jest odrzucenie towarów o podejrzanej jakości, lub świeżości.
 
 
Natomiast, w sklepach na całym obszarze ziem Rzeczypospolitej, obserwowany jest zalew fałszowanych produktów spożywczych, dla przykładu: kiełbasy zawierającej 40% mięsa, w tym kurzych odpadów, czy wyrobów sero-podobnych, lub czekoladowo-podobnych (zawierających kwas solny!), tudzież jogurtu owocowego, czyli dziwnego,  wzbogaconego chemikaliami płynu, lub innych produktów mlecznych zagęszczanych zwykłą mąką, etc., etc., etc., za pełną zgodą i współpracą w tej dziedzinie, właścicieli punktów handlowych.
 
 
Konserwatyzm etyczny, na Sejmie Wielkim, sugerować będzie nie tylko sprawdzenie legalności stosunków własnościowych w przemyśle spożywczym, ale także całkowite odrzucenie obowiązujących w państwie prawa norm dotyczących produkcji, transportu oraz sprzedaży żywności, a także dążyć będzie do prześwietlenia kulis powstania wszelkich regulacji i przepisów prawnych w tym zakresie, postulując  odpowiedzialność karną i finansową ich Autorów.
 

Oprócz podstawowych produktów spożywczych, fałszowaniu – z chęci zysku – podlegają także wszelkiego rodzaju Używki, w tym te „legalne”: jak alkohol i wyroby tytoniowe o czym, pomimo ogromnej skali tego procederu nie będę w tym miejscu pisał, jako o zjawisku zbyt oczywistym, tak samo jak i o masowym fałszerstwie lekarstw, kosmetyków, etc., etc., etc., skutkujących przyjmowaniem - poprzez spożycie lub przenikanie przez skórę - najróżnorodniejszych trucizn (metale ciężkie, fosforany i inne, dawkowane bez ograniczeń, niebezpieczne związki chemiczne) posiadających wpływ na występowanie powikłań i rozwój chorób przewlekłych: ograniczając tym, i to w stopniu znacznym, bezpieczeństwo zdrowia Obywateli. 

 

CDN.jpg

Ceterum censeo Conventum esse delendum

KOMENTARZE

 • @autor
  Jeszcze kilka lat temu "polska żywność" to była gwarancja jakości.
  Teraz, po wprowadzeniu unijnych norm to już jest totalny szajs.
  W składzie wszystkich wędlin oczywiście soja i 101 innych zagadkowych substancji.
  Zakładam, że jeśli nie jest napisane, że soja organiczna, to prawdopodobnie jest genetycznie modyfikowana z importu (te są najtańsze). Od takiej żywności jepiej trzymać się z daleka.
 • Na wszystko jest rada
  Konserwatyści w produkcji żywności mogą produkować tradycyjną, czystą żywność przyprawioną jeno solidną porcją narkotyków, nieszkodliwych używek typu "trawka" czy coś mocniejszego jak koka i od razu życie będzie piękniejsze, kolorowe, ludzie na haju pełni energii, albo miłości do władzy.

  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/85379,wizja-panstwa-uzywki-1

  http://marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/85553,wizja-panstwa-uzywki-2

  "Tak więc, Konserwatyzm etyczny sugerować będzie Posłom wyłanianym na Sejm Wielki, takie rozwiązania prawne, aby zlikwidowany został Monopol państwowy oraz uwolniony dostęp do wszelkich Używek, a przez to spróbuje zmniejszyć ich – kreującą popyt – atrakcyjność, a zarazem poważnie zredukować zakres działania Przestępstwa oraz liczebność Służb zwalczających nielegalny obrót, co może dodatnio – zdaniem Myśli konserwatywnej - wpłynąć na Bezpieczeństwo, w tym i finansowe Rodziny."

  To jest wg mnie korwinizm, dokładnie to samo podejście ma JKM, czy on także jest konserwatystą etycznym? Niech Bóg obroni Polskę przed władzą, posłami, rządem z takimi poglądami, planami. To już lepiej cierpieć jarzmo PO.
 • @Vader 16:00:15
  Szanowny Panie,
  polecam kiełbasy o nazwie "Polnische" und "Krakauer", które są do nabycia w Austrii
  :-(
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Maciej Ka 16:04:23
  Szanowny Panie,
  Konserwatysta "pędzi" sobie krople z ostropestu plamistego oraz krople i maść propolisową, a czasami miętę
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Marek Kajdas 19:30:00
  Szanowny Panie Marku,
  jak nie Pański ukochany katofaszyzm, to jarzmo PO
  :-)
  witam w masońskim świecie
  :-) :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31