Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 813 komentarzy

Conventum esse delendum

Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista, dążący do odzyskania Rzeczypospolitej, jako państwa etyki Cywilizacji Łacińskiej, będącego zaprzeczeniem "państwa prawa". Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN Polskiej Partii Niepodległościowej

Odszkodowania dla poszkodowanych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dopuszczam częściowo prawdziwość Teorii Ewolucji, w punkcie pochodzenia niektórych Ludziów, udających Polaków i Narodowców od organizmów prostych...

 

OŚWIADCZENIE O ODSZKODOWANIACH ZA ZBRODNIE PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU, POPEŁNIONE NA "nowym Ekranie" PRZEZ MARKA STEFANA SZMIDT UKRYWAJĄCEGO SIĘ POD PSEUDONIMEM MStS 
Autor nie ponosi odpowiedzialności za ataki wścieklizny, padaczki, wyprysków ognistych, lub innych chorób typowych dla narodowych-komunistów i ich popleczników, nieudacznie robiących pod Katolików, a które już nastąpiły, lub nastąpić mogą wskutek oddziaływania etyki Cywilizacji Łacińskiej na umysły do cna przesiąknięte ideologią bolszewicką, tudzież innych ofiar indoktrynacji socjalistycznej przymusem edukacyjnym „państwa prawa”, lub domorosłą literaturą propagandową, uczącą plemiennej zawiści i znaków szczególnych atawizmu.plemiennego, lub ich braku.
    
 
 
Podobnie, Autor nie ponosi odpowiedzialności za pomroczną działalność Osób, które porażone ładunkiem cywilizacyjnym zamieszczonym w szkicach ze strony //marekstefanszmidt.nowyekran.net/, dokonają aktu rozpaczliwej próby zdewaluowania tez o Miłosierdziu Bliźniego i Wolności Osoby ludzkiej, przy pomocy jedynej dostępniej Im cywilizacyjnie metody artykułowania myśli, jaką jest metoda wiązana, czyli wiązankami przekleństw, epitetów, czy innych form trollowania, jakie wychodzą spod Ich – systemowo brudnych i obgryzionych – pazurów awangardy ruchu robotniczego i faszystowskiego, niemrawo szurających po klawiaturach.
 
W uzupełnieniu należy dodać, iż Autor nie zamierza fundować rent inwalidzkich Osobom porażonym mózgowo - rozprzestrzenianą przez Siebie w sposób agenturalny - informacją, iż inne Narody, takie jak dla przykładu: Rusini, Rosjanie, Ukraińcy, Niemcy, czy też wszystkiemu winni (a zwłaszcza już wszelkim nieszczęściom Polaków) Żydzi to także Osoby ludzkie i Bliźni, o których wspominał w Swoim Nauczaniu ewangelicznym Jezus Chrystus, który oczywiście i „narodowo” żadnym tam Żydem nie był i urodził się - 100% czystym Słowianinem - w Kalwarii Zebrzydowskiej, w rodzinie Polskiej i Katolickiej od pokoleń, a pogłoski o Jego obrzezaniu, zgodnym z nakazami Religii mojżeszowej, to żydowskie, agenturalne pomówienia i oszczerstwa przeciwko Narodowi Polskiemu.
Podobnie, Autor zamierza – czyli zdradziecko narodowo i przeciw-patriotycznie – potraktować Najprawdziwszych z Najprawdziwych Polaków, którzy pod wpływem Jego podłej filosemickiej agitacji, ulegli lub ulegną nieodwracalnym szkodom wywołanym anty-Narodową propagandą, nakazującą stosowanie – ułożonej przecież tylko na potrzeby Polaków i stosunków pomiędzy Nimi - Katolickiej Nauki Społecznej wobec tak miernych cywilizacyjnie Untermenschów, jak pozostałe Narody zamieszkujące Rzeczypospolitą i zasmradzających czyste powietrze, przeznaczone tylko dla ich Polskich Panów. 
 
W dodatku, Autor nie zamierza udzielać wsparcia duchowego, ani finansowego Osobom, które poniosły nieodwracalne szkody na Ich pogańskim sumieniu religijnym oraz światopoglądzie słowiańskim, na skutek - podstępnych narodowo - twierdzeń, jakoby Naród Polski a wraz z Nim Państwowość Polska, powstały li tylko jedynie na skutek decyzji politycznej  legalnej Władzy, jaką reprezentował Król Mieczysław I, przyjmując - poprzez Chrzest Święty w roku 966 - zasady organizacji Państwa i Narodu wywodzące się z Cywilizacji Łacińskiej, której etyka - Miłości Bliźniego i poszanowania Jego Praw Osoby ludzkiej - pozwoliła na scalenie dzikich, samowolnych, pogańskich hord Lędzian, Lubuszan, Dziadoszan, Polan, Trzebowian, Ślężan, Opolan, Golęszyców, Sieradzan, Łęczycan, Mazowszan, Kujawian, etc., etc., etc, w Naród i Państwo Polskie.
 
 
Podobnie, procedurom odszkodowawczym nie podlegają obrażenia psychiczne wywołane niegodnym narodowo przypominaniem przez Autora, - sfałszowanych na Jego rozkaz przez wiadomo jaką agenturę, - faktów historycznych, jakoby Rzeczypospolita stała się i przez stulecia była potęgą środkowo-europejską, dzięki polityce asymilacji cywilizacyjnej Ludów Rusińskich, Litwinów, Niemców, Ormian, a zwłaszcza Żydów (którzy nb. doprowadzili Ją do upadku poprzez nikczemne knowania talmudyczne i kabalistyczne).
 
 
Dodatkowo, Autor zastrzega, że pomimo faktu, iż Jest wierzącym i praktykującym Katolikiem rzymskim, przystępującym  regularnie do Sakramentów, uznającym w pełni Doktrynę Kościoła Katolickiego, a w tym i Kreacjonizmu, to – wskutek empirycznych doświadczeń, z niektórymi aktywistami Blogosfery (licznymi zazwyczaj na nE) – dopuszcza częściowo prawdziwość Teorii Ewolucji, w punkcie pochodzenia niektórych Ludziów, udających Polaków i Narodowców, od organizmów prostych.
 
 
Autor popadnie także w samokrytykę i przyzna, że – nie chcąc podpowiadać niesprawdzonych, lub niemoralnych rozwiązań ustrojowych umysłom podatnym na indoktrynację narodowo-socjalistyczną, opuszczał dotychczas w Swojej publicystyce tematykę Włoskiej Republiki Socjalnej (Repubblica Sociale Italiana), aby nie „naprowadzać” domorosłych polityków „na ścieżkę Mussoliniego”.
 
 
Jednakże skoro tabu owe przełamał Bloger Ranger, w szkicu Faszyzm i Mussolini to i Myśl konserwatywna, - która w wielu Osobach „prących na stołek”, czy to polityka, czy też ideologa narodowego, widzi napalonych naśladowców Duce, - przypomina jak Naród Włoski rozliczył się z takimi właśnie ideologami i politykami, doznawszy od nich upokorzenia okupacji (wpierw niemieckiej, a później amerykańskiej), nędzy (jawna prostytucja Matek, Żon i Córek "zdobywających" w ten sposób racje żywnościowe od żołnierzy), gruzów i stosu trupów, zamiast obiecanej siły i dobrobytu "narodowego":
 
 
 
Aby jednak nie kończyć pesymistycznie, przedstawiam zdjęcie archiwalne, ukazujące jak Narody, w tym Polski dziękowały kolaborantom, za ich współpracę z okupantami ziem zagrabionych Rzeczypospolitej. (Dziękuję Rangerowi za sprostowanie //marekstefanszmidt.nowyekran.net/post/86665,podstawy-etyki-osoba-ludzka-2#comment_755797)
 
 
UWAGA: Historia lubi się powtarzać…. :-)
 
Wymienione powyżej przypadki, szkód poniesionych poprzez zbrodniczą działalność anty-narodową Autora, zgłaszane i odnotowywane będą poniżej pod klawiszem „Skomentuj”.
 
Osoby niepiśmienne proszone są o naciśnięcie pazurem (jednym!) klawiszy oznaczonych piktogramami:
1oraz*
(nie naciskać klawisza „oraz”)
 
 

KOMENTARZE

 • Szanowny Panie Marku Stanisławie Schmidt
  Jestem bardzo zaniepojony Pana sympatiami do niejakiego Adama Weishapta. W internecie można znaleźc wiele materiałów na ten temat. Poniżej wstawiam jeden bardzo ciekawy. Dotyczy on wprawdzie USA, ale jak możemy się w otaczającej nas rzeczywistości zorientowac,- nie tylko. Mam nadzieję, że jest Pan albo wprowadzony w błąd, albo w jakiś inny sposób nieśwadomy całej prawdy.
  Polecam:
  http://www.youtube.com/watch?v=IoSD7CqKWDw
 • Szanowny Panie Ranger
  a czy wiedział Pan, że w Polsce można nabyć takie Coś?
  (chyba dla tych ogolonych przez wdzięcznych Polaków):

  http://image.ceneo.pl/data/products/14953793/i-godan-kapelusz-z-pejsami-gdn-h-21869.jpg

  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Jan Paweł 13:25:31
  Szanowny Panie Pawle,
  dokonuje Pan znów nadinterpretacji.
  Pisma Adama Weishaupta studiuję celem napisania książki "Świat w cieniu..."
  Gdzie tu zaraz sympatia?
  u badacza i historyka?
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @Ranger 14:06:39
  Szanowny Panie,
  właśnie piszę książkę pt. "Świat w cieniu Adama Weishaupta", więc zapoznałem się ze źródłami ideologi Illuminatów:
  Nic dla Konserwatysty, ceniącego Wolność
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • Świętuję przybycie
  jednego "prawdziwka" i gratuluję trafienia w 1 gwiazdkę za 60-tym podejściem :-)
  PS. system pokazał nick Osoby, która postawiła 1*
  pozdrawiam serdecznie :-)))))))))))))))))))))))))))))))
 • Nudy ....ziew ....nudy ....ziew ....
  Filosemityzm się tu przelewa wiadrami , a to nachalne naskakiwanie w negatywnym kontekście na słowa klucze ,,Ludziów ,Polaków,Narodowców " to jakaś fobia ,trauma osobista , zlecenie , czy nawyk plemienny ponadnarodowy ?
 • @Ranger 13:51:44
  tylko wyobraź sobie że teraz (po otwarciu granic) mamy juz u nas także takie coś: Tylko na Śląsku i tylko w 2012 roku zaginęło około 1100 dzieci.
  Jak znasz wykłady Teda Gundersena to on własnie także o tym mówi.
  Więc dla mnie Ted Gundersen jest wiarygodny
 • @kowal 17:16:43
  uderz w stół...
  :-))))))))))))))))
 • @Averager 19:08:16
  Ale Pan tu nie wchodzi niech oni piszą o wyborach u siebie i szalom. Zawsze będą nas nienawidzieć szkoda czasu.Dla nich jesteśmy głupimi
  gojami
 • @Averager 19:08:16
  Szanowny Panie,
  "Czas zrobi swoje z naszą pomocą" - kto to jest to "my"

  proszę się nie bać i powiedzieć jasno jak to będzie to" zrobi swoje"

  dla Pana każdy tekst, gdzie nie jest napisane "bić Żyda" jest filosemicki,
  ale jak już napisałem w tekście głównym - odszkodowania Pan nie uzyska
  :-)
  może jeszcze Pan napisze, że jest Katolikiem i chodzi do Kościoła?
  czekam....
 • @zwykły człowiek 19:24:02
  Szanowny Panie,
  kto to są ci "nas nienawidzieć"?
  proszę o dokładną definicję, a nie frazesy "zwykłego człowieka"
  :-)
 • @Ranger 13:51:44
  Redżer, gdyby Ted Gundersen nie miał twardych dowodów, na to wszystko o czym mówi i na to o czym napisał w tych wszystkich książkach to wiesz co by zrobiły z nim amerykańskie sądy?... po prosatu chodziłby do końca życia w samych slipach po prośbie...
 • @Marek Stefan Szmidt 19:39:34
  to co Pan napisał w swoim tekście, nie da się przyrównać do słów Chrystusa, który nakazuje miłowanie swoich wrogów, z pańskiego teksu emanuje sama pogarda i nienawiść, a do tego jeszcze prowokuje, by ją uzewnętrznić w komentarzach, czego się Pan spodziewa ?

  "...może jeszcze Pan napisze, że jest Katolikiem i chodzi do Kościoła?
  czekam....'
 • @FanDaVinci 00:05:34
  Szanowny Panie,
  widzę, że Miałem rację z tym bezbożnictwem u Pana :-)

  Muszę jednak Pana rozczarować: nie jestem Osobą, którą może obrazić, lub zdenerwować "Anonim w Sieci"
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. ale felieton jest ostry i Pan "się poczuł"
  :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Marek Stefan Szmidt 10:09:45
  Sz.Pan Marek Stefan Szmidt jest większym bezbożnikiem, niż ja i wielu innych tu piszących, a sądzę, że nie tylko. Jeżeli zna Pan sztukę Igraszki z diabłem, to przypomina mi Pan owego mnicha, który podobnie postępuje.
  Ja nie odnosiłem się do treści w moim odczuciu, ale do riposty danej innemu blogerowi, gdzie mnie uderzyła ta pogarda, którą można znaleźć tylko w Talmudzie, bo w naukach Chrystusa jest wręcz przeciwnie, a w którym On ostrzega przed takimi jak Pan, mówiąc "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."

  Na zakończenie powiem, że to Pan nie jest w stanie mnie obrazić, co usilnie czyni, proszę wskazać gdzie ja to uczyniłem, co sam czyni i się tym chełpi i wywyższa. Przypomnę jeszcze postać św.Łotra, On jest wiarygodny, nie Pan, tak jest prawda, a ten szyderczy śmiech na końcu riposty to potwierdza.
 • @FanDaVinci 14:01:39
  Szanowny Panie,
  oczywiście, że nie przyszedł Pan tu podyskutować, lecz aby Mnie obrazić, lub zdenerwować.
  Poza tym, tylko winni się tłumaczą :-)
  :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
  PS. zarejestrowałem Pańską biegłość w Talmudzie
  :-)))))))))))))))))))))))
 • @Marek Stefan Szmidt 14:26:11
  powiem szczerze, że mnie Pan bawi
  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  tak dla przyzwoitości, ponawiam pytanie i wskazanie w którym miejscu Pan obraziłem, czy tylko potrafi Pan pomawiać?
  Co do Talmudu, ja tylko się odwołałem, nie podając treści, ale widzę, że trafnie, skąd wnioskuję, że Pan wie o czym pisałem, czyli zna Talmud, ja z tego nie czynię zarzutu, jak Pan to robi, twierdzę, że Polacy powinni poznać co zawiera, może wtedy dotrze do polskiej świadomości, dlaczego jest tak, a nie inaczej w stosunkach żydowsko-polskich i czemu są promowani tacy jak Gross, a Pan usiłuje to nazwać antysemityzmem.
 • CIEKAWA I DEMASKUJĄCA WYPOWIEDŹ POLAKA OFIARY NIEMCÓW , WIĘŹNIA OBOZU W OŚWIĘCIMU
  https://www.youtube.com/watch?v=GktEb52pX5g&bpctr=1359297238
 • @FanDaVinci 14:58:07
  Szanowny Panie,
  posiadam dostateczną wiedzę badawczą, dotyczącą Talmudu i Kabały, aby twierdzić, że myli Pan Żydów z Bundowcami i specjalnie, lub z braku wiedzy podstawowej, łączy Pan to, co Żydzi dawno odrzucili, czyli "bierze Pan" komunistę (Bundowca) z Żyda.
  Czemu ma służyć taka manipulacja, nie będę się z Panem licytował, najważniejsze, że zapobiega skutecznie - jak widać z praktyki - odsunięciu owych Bundowców od wpływów w Polsce.
  Także pod pozorem troski o interesy narodowe, umacnia Pan panowanie komunistów polskich i Bundowców.
  Nadal nie zadeklarował się Pan, czy jest praktykującym Katolikiem?
  Raczej nie, bo tok Pańskich przemyśleń na to nie wskazuje...
  :-)
  pozdrawiam pomimo
  MStS
 • @Marek Stefan Szmidt 15:17:39
  Szanowny Panie Szmidt, polemika z Panem nie ma sensu, ani nie wnosi nic ciekawego, ani tym bardziej czegoś się od Pana dowiedzieć, nie mówiąc nauczyć. Błądzić jest rzeczą ludzką, Pan uważa, że zna wszystkie drogi, a to już jest niebezpieczne, a i wątpliwe jakościowo.

  też pozdrawiam pomimo :)
 • @Ranger 17:58:49
  Szanowny Panie,
  doskonały tytuł :-)
  ale piszę dwie inne książki, więc ta musi trochę poczekać :-)
  pozdrawiam serdecznie
  MStS
 • @FanDaVinci 19:21:18
  Szanowny Panie,
  z tonu Pańskich wypowiedzi nie wynikało, że wyraża Pan ochotę dowiedzenia się, lub nauczenia czegokolwiek.
  Jeżeli źle zrozumiałem Pańskie intencje, które wziąłem za zwykłą napastliwość, to przepraszam.
  z poważaniem
  MStS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31